Księga Gości

 • Po pobycie
  w drogę zabieramy

KSIĘGA GOŚCI

KSIĘGI GOŚCI zastąpiła dawną kronikę prowadzoną w każdym tego typu miejscu. Zachęcamy Państwa do WPISYWANIA się i zostawienia komentarza. Jest to swoisty ślad pobytu u nas. Każdy komentarz pozytywny pomoże innym w wyborze naszej oferty noclegowej, a negatywny pozwoli ulepszyć naszą ofertę.

Księga gości

Dziękujemy

Noclegi „Blisko natury”

21 thoughts on “Księga Gości

 1. Aneta says:

  Przepiękna okolica „blisko natury” to doskonała lokalizacja do wypoczynku.
  Pokoje czyste i w pełni wyposażone.
  Na pewno zawitamy tutaj ponownie.
  Pozdrawiamy Gospodarzy.
  I serdecznie Polecamy!

 2. Katarzyna Dunin-Wąsowicz says:

  Zasłużona, najwyższa ocena! Pokoje czyściutkie, zadbane, w pełni wyposażone (w tym pełno funkcjonalne aneksy kuchenne). Gospodarz przesympatyczny, bezproblemowy, elastyczny i uczciwy! Polecam z całego serca!!!

 3. Ewa says:

  Bardzo ładne miejsce, zaciszne i zielone, blisko do jeziora i pięknego zamku i parku. Pokoje bardzo dobrze i nowocześnie wyposażone. Czysto i przyjemnie. Właściciele przesympatyczni. Super i plus, że zwierzęta są mile widziane, byłam z kotem !!! Gorąco polecam !!!

 4. Anna i Czesław says:

  Miejsce idealne do wypoczynku i jako baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Gospodarze przemili. Wyposażenie pokoi – wzorowe. Parkowanie samochodem na ogrodzonym terenie przy domu – bardzo bezpieczne. Dla dzieci dodatkowa atrakcja – ciekawe egzotyczne ptaszki w wolierze. Polecamy!!!

 5. aczcz says:

  Miejsce doskonałe na odpoczynek – tak bierny, jak i aktywny. Baza wypadowa do ciekawych okolicznych miejscowości, do zwiedzania zabytków, do relaksu. Samochód bezpieczny na podwórzu zamykanej posesji, Sama kwatera wyposażona we wszelkie podstawowe (i nie tylko) sprzęty i naczynia.
  I najważniejsze – Gospodarze przemili!!!
  Polecamy.
  Anna i Czesław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *